W 2015 roku po bardzo długiej przerwie pojawili się na scenie. Darek Grudzień, Marcin Grochowalski i Jacek Perkowski znów porwali szydłowiecką publiczność. Na wokalu zmarłego tragicznie Andrzeja Siewierskiego zastąpił bardzo dobrze przyjęty Marcin Czyżewski. Koncert na Festiwalu „Rock na Zamku” okazał się sukcesem. 

Dziś możliwy jest powrót Azylu P. do świadomości Polaków, do świadomości słuchaczy legendarnej Listy Przebojów Programu 3 Polskiego Radia. 

Azyl P. ze swoim największym hitem „Mała Maggie” ma szansę dostać się do 9 notowania „POLSKIEGO TOPU WSZECH CZASÓW”. Musimy jednak im w tym pomóc!

Zachęcamy do oddawania głosów na Azyl P. klikając w TEN LINK. Po kliknięciu wystarczy odnaleźć zespół i tytuł utworu (praktycznie sam początek propozycji) i tam kliknąć. Wcześniej pamiętajcie, aby zarejestrować się na stronie LP3 i zalogować. Tylko tak będziecie mieli możliwość oddania głosu. Aby zalogować się lub zarejestrować należy wcisnąć różowy przycisk „Głosuj”. Głosowanie trwa do 29 kwietnia, a posłuchać pełnego zestawienia będziemy mogli już 1 maja. PAMIĘTAJCIE również o potwierdzeniu głosu przyciskiem na końcu listy utworów!

Wspólnie wprowadźmy „Małą Maggie” Azylu P. na któreś ze 100 miejsc w Polskim Topie Wszech Czasów!!!