W październiku 2014 powstał stacjonarny gabinet SPA Pod Dębem, znajdujący się w odnowionym kameralnym Hotelu Pod Dębem w centrum Szydłowca, na Rynku Wielkim. W przystępnych cenach można tu skorzystać z masaży

– leczniczych: klasycznych, limfatycznych,

– terapii manualnej

– relaksacyjnych: polinezyjski, orientalny, kamieniami bazaltowymi

– kosmetycznych: antycellulitowy bańką chińską

i wiele innych, uzależnionych od potrzeb Gości Gabinetu.

Oferowane są one zarówno w cenniku detalicznym poczynając od kwot rzędu 40zł, jaki i w pakietach uwzględniających odpowiedni rabat.

 

Gabinet Masażu SPA Pod Dębem oferuje również swoiste zajęcia z nauką podstaw masażu relaksacyjnego dla par. Możliwe jest wykupowanie imiennych voucherów upominkowych – masaż to nie tylko niebanalny, ale również bardzo praktyczny prezent.

Szczegóły oferty wraz z krótkim opisem poszczególnych zabiegów znajdziecie na: www.luk-mas.pl

Wszelkie nowości i promocje najszybciej pojawiają się na Facebook/SPA.Pod.Debem, wystarczy polubić profil, aby być na bieżąco.

Pytania można kierować pod adresem mailowym: lukmas.zdrowieirelaks@gmail.com, lub bezpośrednio pod nr tel. 608 351 258. Rezerwacje zabiegów prosimy dokonywać telefonicznie najlepiej z 2-3 dniowym wyprzedzeniem, możliwa jest oczywiście wizyta tego samego dnia w wypadkach nagłych. Gabinet Masażu SPA Pod Dębem jest elastyczny pod względem godzin pracy.

 

 

W trakcie zabiegów możecie Państwo liczyć na doradztwo w sprawach dietetyki, rekreacji ruchowej i wszelkich form radzenia sobie z problemami związanymi z aparatem ruchu we własnym zakresie zacisza domowego. 

 

Łukasz Jakubowski to dyplomowany masażysta, absolwent warszawskiej AWF. Szlify zawodowe zdobywał pod okiem prof. dr hab. Tadeusza Kasperczyka (więcej tutaj)

W zawodzie czynnie od 2005 roku, zbierał doświadczenie oraz kończył liczne dodatkowe kursy i szkolenia z różnych form masażu i szeroko pojętej odnowy biologicznej organizmu. Pełnił funkcję masażysty, trenera odnowy biologicznej, animatora zajęć rekreacyjno-integracyjnych, managera SPA w Hotelu Manor House SPA ***** w Chlewiskach, wykładowcy na kursach i szkoleniach z zakresu masażu i odnowy biologicznej, trenera zajęć ogólnorozwojowych.

Wśród zadowolonych klientów firmy Luk-Mas Zdrowie I Relaks jest szerokie grono artystów, aktorów, polityków oraz celebrytów.

 

Kliknij w link i obejrzyj film instruktażowy/nauka masażu przygotowany przez Luk – Mas Zdrowie i Relaks

ARTYKUŁ REKLAMOWY W RAMACH PROGRAMU „Łączy Nas Szydłowiec”. TUTAJ możecie zobaczyć moment zawarcia porozumienia firmy Luk – Mas Zdrowie i Relaks z portalem www.naszszydlowiec.pl 

 

lukmasartykul4

 

lukmasartykul3

 

lukmasartykul5

 

BRAK MOŻLIWOŚCI KOMENTOWANIA ARTYKUŁÓW REKLAMOWYCH