Właściciel Akademii Brunon Sokołowski przedstawił młodych adeptów, którzy zaprezentowali swoje umiejętności. Pokaz rozpoczęła grupa najmłodszych dzieci ćwiczących pod okiem trenera Piotra Szlęzaka. Wśród nich była również uczennica naszej szkoły – Julia Florowska.

Młodzi sportowcy zachwycili wszystkich swoimi umiejętnościami. Następnie trenerka Agnieszka Słomska zademonstrowała ze swoimi podopiecznymi widowiskowe ćwiczenia z zakresu gimnastyki sportowej i akrobatycznej. Pokaz zakończył Krzysztof Ogłoza, trener boksu i kick-boxingu, który wraz z zawodnikami przedstawił elementy treningu bokserskiego. Dzieci i młodzież naszej szkoły z podziwem patrzyła na sprawność swoich rówieśników nagradzając ich gromkimi brawami. Trener Brunon zachęcał wszystkich do uprawiania sportu i aktywnego udziału w treningach. 

Na zakończenie w podziękowaniu za wizytę pani dyrektor Danuta Gnat wręczyła gościom dyplom uznania za profesjonalną prezentację, a wszystkim występującym drobne, słodkie upominki. Życzyła im  konsekwencji w dążeniu do celu oraz sukcesów sportowych. Na pewno nie był to ostatni pokaz, zarówno trenerzy jak i dyrekcja szkoły zgodnie stwierdzili, że współpraca będzie kontynuowana.

holist2