Łączy Nas Szydłowiec podzielony jest na dwie kategorie. Ta pierwsza to REKLAMA, z której może skorzystać każda firma i każdy przedsiębiorca.

Prowadzisz firmę, która istnieje na rynku od kilku lat, ale nigdy nie zaistniałeś w internecie? Łączy Nas Szydłowiec jest DLA CIEBIE!

Dopiero założyłeś firmę i interesuje Cię szybkie dotarcie do odbiorców? Uzbieranie fanów na facebooku? Łączy Nas Szydłowiec jest DLA CIEBIE!

Chcesz pokazać co produkujesz? czym się zajmujesz? pochwalić się swoją kadrą pracowniczą? Nic prostszego! Łączy Nas Szydłowiec jest DLA CIEBIE!

 

Reklama w ramach programu Łączy Nas Szydłowiec jest skuteczna, o czym przekonały się firmy, które już nam zaufały: Meduza Media – Studio Reklamy i Druku, Luk – Mas Zdrowie i Relaks, BiznesToner – Tonery i Tusze, Szkoła Języków Obcych ENERGY, London Language School i Pracownia Muzyczna „Piano”. 

Łączy Nas Szydłowiec to tzw. pakiet podstawowy, ale oczywiste jest, że do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, ponieważ każdy ma swoje wymagania i pomysły. 

Chcemy zaproponować Wam dwa „abonamenty”. Jeden na okres 6 miesięcy, drugi na okres 12 miesięcy. Reklama w ramach programu Łączy Nas Szydłowiec może kosztować….TYLKO 20 złotych miesięcznie. To cena minimalna, którą proponujemy. 

Co zawiera podstawa abonamentu? 

– film reklamowy, rozmowa, pokazanie tego oczekuje przedsiębiorca (video można obejrzeć na Facebooku oraz na YouTube )

– artykuł reklamowy, który jest przypominany raz w miesiącu na facebooku portalu Nasz Szydłowiec, wśród ponad 5 tysięcy fanów. Artykuł nie jest kasowany.

– promocję zbiorczą wszystkich partnerów w ramach programu Łączy Nas Szydłowiec

– pomoc portalu Nasz Szydłowiec w przedsięwzięciach organizowanych przez partnera np. promocja konkursu w celu uzbierania większej liczby lajków przez partnera

Oprócz tego nasze porozumienie możemy rozszerzyć o wiele innych pomysłów, które będziemy ustalać indywidualnie. Póki co sprawdza się forma tzw. „artykułów specjalistycznych/tematycznych”, co bardzo fajnie zaprezentowała firma BiznesToner.  

Popularnym systemem promocji są dziś sponsorowane posty na facebooku. Dajemy Wam dostęp do naszej tablicy! Do naszych fanów! (ponad 5 tysięcy osób) Do znajomych naszych fanów (liczba ogromna, nieznana)

Na oferowane usługi wystawiamy oczywiście fakturę, a całość spięta jest podpisaniem stosownego porozumienia, opartego na Regulaminie programu Łączy Nas Szydłowiec. 

To o czym piszemy w tym artykule nie jest żadną ściemą. Filmy video, które nakręciliśmy oraz artykuły reklamowe, które opublikowaliśmy biły rekordy popularności. Statystyki naszych partnerów są widoczne TUTAJ. Sami sprawdźcie w jaki sposób docieramy do WIELU TYSIĘCY odbiorców 🙂

 

Oprócz oferty reklamowej portal Nasz Szydłowiec do programu Łączy Nas Szydłowiec zaprasza tych, którzy potrzebują patronatu medialnego nad swoimi działaniami. Ta oferta skierowana jest do instytucji, stowarzyszeń, fundacji, osób prywatnych itp. Każdy kto robi coś pożytecznego dla miasta, dla społeczeństwa, dzieli się swoim talentem i umiejętnościami może czuć się zaproszony do naszego programu 🙂 My Wam dajemy patronat, Wy jesteście dla nas kopalnią informacji 🙂

Do naszego programu dołączyli już: Fundacja Strefa JP2, Stowarzyszenie „Rodzinna Akademia Sportu”, Fotograf – Cezary Szymkiewicz. Niebawem podpiszemy porozumienia z szydłowieckimi szkołami (z niektórymi jesteśmy już umówieni), z Szydłowieckim Klubem Karate Kyokushin „Mushin”, z KSM Szydłówek itd. 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do dołączenia! To przede wszystkim forma reklamy i promocji dla Was, ale nie ukrywamy również tego, że to bardzo ważna forma wsparcia finansowego dla portalu Nasz Szydłowiec. Portalu od samego początku tworzonego niezależnie od wpływów władzy samorządowej. Liczymy na Waszą przychylność i na to, że zachęcimy Was do reklamowania się na najpopularniejszym (nie ma co ukrywać) portalu internetowym w Szydłowcu 🙂

Portal Nasz Szydłowiec może pochwalić się zasięgiem na terenie całego powiatu szydłowieckiego. Na Facebooku obserwuje nas ponad 5 tysięcy fanów, w każdym tygodniu nasze posty na tym kanale docierają do około 25 – 30 tysięcy odbiorców (!). Artykuły na portalu są wyświetlane po kilka tysięcy razy, a w każdym miesiącu pojawia się u nas od 10 do 15 tysięcy tzw. unikalnych użytkowników. Prowadzimy najaktywniejsze forum komentujących na portalu, jak również na facebooku, co dodatkowo sprawia, że portal Nasz Szydłowiec zyskuje na popularności. 

ŁĄCZY NAS SZYDŁOWIEC – Wsparcie medialne – Szeroka promocja – Wspólne przedsięwzięcia – Same korzyści!