Szydłowieckie siatkarki RAS6 Szydłowiec mają za sobą intensywny ligowy weekend w Świętokrzyskiej III Lidze Piłki Siatkowej Kobiet.

W sobotę zmierzyły się na wyjeździe z drużyną Wybicki Kielce, a w niedzielę na własnym parkiecie w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Szydłowcu podejmowały Spartę Zagnańsk.

Wyjazdowe spotkanie w Kielcach było bardzo wyrównane, ale niestety w ostatecznym rozrachunku lepsze okazały się siatkarki Wybickiego, które wygrały decydującego piątego seta. Jak czytamy w relacji na facebooku Rodzinnej Akademii Sportu w Szydłowcu, o końcowym wyniku zadecydowały błędy własne zawodniczek z Szydłowca. Mecz zakończył się wynikiem 2:3 (22:25, 25:17, 23:25, 25:21, 9:15) dla zespołu z Kielc.

Zdecydowanie lepiej poradziły sobie siatkarki RAS6 w niedzielę w meczu ze Spartą Zagnańsk. Pierwszego seta wygrały, aż 25:5, w kolejnych również były lepsze, a całe spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0 (25:5, 25:19, 25:18.

Nasza drużyna w chwili obecnej zajmuje 4 miejsce w 7 – drużynowej grupie. Cały czas podopieczne trenera Grzegorza Nowaka pozostają w grze o podium. Trzymamy kciuki za następne spotkania!

Poniżej relacje, które pojawiły się na profilu fb Rodzinnej Akademii Sportu:

Dziś odbył się kolejny mecz w ramach 3 Świętokrzyskiej Ligi Kobiet z ekipą Wybicki Kielce🏐🔥. Spotkanie zakończyło…

Opublikowany przez Rodzinna Akademia Sportu Szydłowiec Sobota, 6 lutego 2021

📸🌟 Krzysztof Szpila

❕W dniu dzisiejszym odbył się kolejny mecz w ramach Świętokrzyskiej 3 Ligi Kobiet z ekipą LKS Sparta Zagnańsk🏐🔥….