Sześć kategorii, kilka tygodni głosowania na facebooku i drogą mailową i wreszcie poznaliśmy wyniki Plebiscytu „Zygmunty 2020” portalu „Nasz Szydłowiec”, w kategoriach: Człowiek Roku, Osobistość Roku, Człowiek Kultury, Sportowiec Roku, Talent Roku i Wydarzenie Roku.

Z powodu trwającej epidemii koronawirusa i obowiązujących obostrzeń nie mogliśmy zrobić tradycyjnej już uroczystej gali wręczenia nagród w Plebiscycie, która zawsze odbywała się w Szydłowieckim Centrum Kultury „Zamek”.

Uroczyste wręczenie nagród zorganizowaliśmy tym razem w redakcji portalu „Nasz Szydłowiec”. Wszyscy laureaci pojawiali się na umówioną godzinę tak, aby uniknąć bezpośrednich spotkań w większym gronie. Wszystko zostało zarejestrowane na video i opublikowane w niedzielę 14 lutego na naszym facebookowym kanale.

Nagrody w tym roku odebrali (za pierwsze miejsca statuetki „Zygmunta”)

Osobistość Roku

 • Danuta i Władysław Gawędowie

Człowiek Roku

 1. Ilona Kępa
 2. Natalia Kaluga
 3. Ekipa Lodowcowa

Człowiek Kultury 

 1. Guzowianki
 2. Radosne Nutki
 3. Karina Czarnota

Sportowiec Roku 

 1. Karol Grabda
 2. Mateusz Dzik
 3. Rafał Lewocha

Talent Roku 

 1. Zofia Nowacka
 2. Kacper Banaszczyk & Jakub Rosa
 3. Wiktor Penkalski

Wydarzenie Roku 

 1. Akcja maseczki i przyłbice na początku pandemii zorganizowana przez Ekipę Lodowcową
 2. Akcja „Z workiem na spacer”
 3. V Zlot Morsów w Jastrzębiu

Gratulujemy wszystkim laureatom i nominowanym. Mamy nadzieję, że za rok podczas 10. edycji Plebiscytu uda nam się zorganizować dużą galę 🙂

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji tegorocznego przedsięwzięcia: firmie Event King – która zrealizowała materiał video, firmie Meduza Media – która wykonała dyplomy gratulacyjne, kwiaciarni „Czuję Miętę” – która podarowała naszym laureatom piękne bukiety kwiatów, Robertowi Michalskiemu – który wykonał statuetki „Zygmuntów” i firmie Art86 – która ozdobiła statuetki spersonalizowanymi tabliczkami.

Zapraszamy do zerknięcia na nasze relacje:

Rozstrzygnęliśmy dziewiątą edycję Plebiscytu „Zygmunty” portalu „Nasz Szydłowiec” 👑

Poznaliśmy laureatów w kategoriach:…

Opublikowany przez Nasz Szydłowiec Niedziela, 14 lutego 2021