(EDIT – zaginiony mężczyzna niestety został znaleziony martwy) Trwają poszukiwania 58-letniego mieszkańca Wysocka w gminie Szydłowiec. Mężczyzna wczoraj (19 stycznia) widziany był około godziny 11. w Szydłowcu.

Akcję poszukiwawczą rozpoczęto 19 stycznia wieczorem. Dzisiaj (20 stycznia) rodzina złożyła zawiadomienie o zaginięciu. Rano policjanci ponownie zostali skierowani do poszukiwań 58-letniego Sławomira Bednarka. Do poszukiwań włączyli się również strażacy. W akcji poszukiwawczej biorą również udział drony i helikopter.

Jak ustalili policjanci mężczyzna wczoraj przyjechał do Szydłowca około godz. 8 do domu nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Jak ustalili mundurowi mężczyzna około godziny 11 widziany był w Szydłowcu.

Wzrost ok 170 cm., szczupłej budowy ciała, włosy siwe krótkie, czoło łyse, oczy piwne, twarz owalna. Ubrany był w spodnie koloru granatowego, płaszcz czarny długi, czarną czapkę oraz ciemne buty do wysokości kostki.

Ktokolwiek zna miejsce pobytu zaginionego proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Szydłowcu pod numerem tel. 477 023 200 lub najbliższą Jednostką Policji.