Młode siatkarski RAS6 Szydłowiec okazały się najlepsze podczas V Memoriału im. Danuty Fryszkowskiej w Radomiu. Memoriał odbył się w niedzielę 20 września w hali sportowej 13-go radomskiego liceum. Szydłowiecki klub w turnieju wystawił dwie „czwórki” i jedną „trójkę”. Oprócz naszych reprezentantek udział wzięły drużyny: Esperanto Warszawa, Akademia Radomki, Kielce, Skarżysko – Kamienna i Ostrowiec Świętokrzyski.

W meczu finałowym nasze dziewczęta pokonały po zaciętym meczu drużynę z Warszawy, 2:1.

Najlepszą zawodniczką turnieju wybrana została Aleksandra Ziemniak z RAS6 Szydłowiec.

Poniżej składy naszych drużyn:

Zwycięska „czwórka”: Wiktoria Sobczak, Iga Barczyńska, Aleksandra Ziemniak i Julia Ziemniak

„Czwórka”, która zajęła szóste miejsce: Maja Owczarek, Gabriela Jama, Maja Biegaj, Roksana Górzyńska

„Trójka”, która zajęła piąte miejsce: Maja Rycerska, Wiktoria Jachimczyk, Maja Cieloch.

Trenerami są: Grzegorz Nowak i Paweł Bloch.

Dziewczęta z RAS6 Szydlowiec najlepsze w V Memoriale im Danuty Fryszkowskiej W minioną niedziele na hali 13-go liceum w…

Opublikowany przez Rodzinna Akademia Sportu Szydłowiec Poniedziałek, 21 września 2020