– Zawsze chcieliśmy wiązać naszą przyszłość z Szydłowcem dlatego postanowiliśmy stworzyć coś nowego i oryginalnego. Nie wzorując się na innych postanowiliśmy otworzyć miejsce w którym kursanci oprócz nauki języków obcych będą dobrze się bawili, a atmosfera będzie przyciągała nowych kursantów – mówi Magdalena.

– I tak też się stało. Z roku na rok zdobywaliśmy doświadczenie i coraz szerszą rzeszę klientów. Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom poszerzaliśmy swoją ofertę o nowe kursy. Jako pierwsi oferowaliśmy kurs j. polskiego i matematyki – dodaje Michał. 

 

Oprócz zajęć standardowych szkoła oferuje wiele zajęć dodatkowych takich jak: Halloween, maratony językowe, zajęcia teatralne w języku angielskim oraz półkolonie. Każdego roku organizujemy również próbne matury pisemne oraz ustne. Poniżej kilka zdjęć obrazujących zajęcia w Szkole Języków Obcych ENERGY. 

Powiedz mi a zapomnę, pokaż mi, a zapamiętam, zaangażuj mnie a zrozumiem (Konfucjusz) – Taka właśnie idea przyświeca naszej szkole – z dumą podkreślają.

Zajęcia z dziećmi prowadzone są głownie przez zabawę co sprawia, że dzieci nie mogą doczekać się na kolejnych. Wiemy to z relacji rodziców – reklamuje szkołę Energy Michał Sieczka.

– Nasze sale wyposażone są w najlepszej jakości sprzęt multimedialny. Posiadamy trzy sale z tablicami interaktywnymi, które angażują w zajęcia nie tylko dzieci ,ale przynoszą też wiele radości młodzieży i dorosłym. Zadowolenie klientów jest naszym sukcesem. Wielką radością jest dla nas chwila, kiedy nasi kursanci zajmują czołowe miejsca w konkursach a egzaminy zdają na najwyższym poziomie – dodaje do całości Magdalena.

 

 

Szkoła Języków Obcych ENERGY to sprawdzona kadra nauczycielska, od wielu lat ciesząca się uznaniem kursantów. Ciągłe szkolenia i podnoszenie kwalifikacji pozwala szkole na wprowadzanie nowinek edukacyjnych do kursów.

Zapraszamy na nowy rok szkolny 2016/17 oferujemy kursy dla dzieci od 5-go roku życia. Zapraszamy również osoby dorosłe. Z doświadczenia wiemy, że może to być świetna rozrywka i okazja do wyjścia z domu w chłodne zimowe wieczory!

Doceniając naszych klientów oferujemy wiele atrakcyjnych zniżek i programów bonusowych.

Zaufaj naszemu doświadczeniu, a oprócz nauki języka dostaniesz o wiele więcej… Przekonaj się sam.

Aktualne informacje na facebooku ENERGY SCHOOL

Szydłowiec ul. Kolejowa 9 510-669- 861

Właściwy adres jest tylko jeden!!!

ARTYKUŁ REKLAMOWY W RAMACH PROGRAMU „Łączy Nas Szydłowiec”. TUTAJ możecie zobaczyć moment zawarcia porozumienia, pomiędzy firmą Szkoła Języków Obcych ENERGY a portalem www.naszszydlowiec.pl

energya1

energya2

energya3

energya4

energya5

energya7

energya8

BRAK MOŻLIWOŚCI KOMENTOWANIA ARTYKUŁÓW REKLAMOWYCH