Witajcie! Nazywam się Ania Wilkiewicz i opowiem Wam kilka słów o PRACOWNI MUZYCZNEJ PIANO, która już od 13 lat jest ogromną częścią mojego życia.
Nigdy dotąd nie obchodziliśmy żadnego jubileuszu, lata lecą, a ja zajęta tym co dzieje się na co dzień w PIANO – a dzieje się wiele – nie miałam nawet czasu, aby pomyśleć o obchodzeniu rocznic.

Dopiero ostatnie miesiące, kiedy sytuacja zmusiła również nas do chwilowego postoju pomyślałam, że warto byłoby poświętować – 13-stka wydała mi się do tego idealna 😉

Pracownia od roku znajduje się w nowoczesnym budynku. Ogromnie dużo pracy włożyliśmy, aby uruchomić tutaj zajęcia. Piszę w liczbie mnogiej bo nie sposób nie wspomnieć o osobach, które mi pomagały. Kiedyś robiłam wszystko sama, a teraz Pracownię Muzyczną PIANO tworzymy MY czyli cała ekipa wspaniałych ludzi. Bez Oli, Paulinki, Kariny i Michała nie dałabym rady. MY to również nasza pani księgowa Małgosia oraz Artur, Kamil, Łukasz, Malwina, Michał i Michał – instruktorzy, którzy tworzą Pracownię Muzyczną ,,PIANO”. Zawodowi muzycy, z doświadczeniem scenicznym, jednocześnie nauczyciele placówek muzycznych w Kielcach, Radomiu i naszego PIANO.

ZAPRASZAMY do nas na zajęcia!!!

Pracownia Muzyczna „PIANO”, Szydłowiec, ul. Staszica 3F, telefon: 730 – 520 – 261

W każdym roku szkolnym organizujemy koncerty, na których uczniowie mogą zaprezentować swoje umiejętności. Pomimo ograniczeń, jakie niesie obecna sytuacja, również w tym roku szkolnym postaramy się, aby uczniowie mieli możliwość występować przed publicznością. Wiele z naszych działań będzie przeniesiona do sieci.

Pierwszy z zaplanowanych występów odbędzie się już w najbliższy piątek 18 września i będzie to koncert….. „Śpiewanie na balkonie” – będziemy śpiewać dla przechodniów z naszego balkonu na ulicy Staszica, w godzinach 16.00 – 19.00.

Nasi wokaliści występują cyklicznie na szydłowieckich imprezach takich jak Zygmunty czy Scena Zamek dla każdego. Ponadto reprezentują PIANO na konkursach i artystycznych wydarzeniach o zasięgu ogólnopolskim, niejednokrotnie z sukcesami. Najbliższe dwa konkursy już w drugiej połowie września, więc za tych co zaśpiewają proszę trzymajcie kciuki!

W nowym roku szkolnym zdecydowaliśmy się na uruchomienie zajęć indywidualnych wokalnych oraz z gry na instrumentach. Uczniowie mają do wyboru lekcje pianina, skrzypiec, ukulele, keyboardu, perkusji oraz gitary klasycznej, akustycznej i elektrycznej. Kształcimy dzieci, młodzież a także osoby dorosłe. Zajęcia odbywają się w przestronnych, bezpiecznych i nowocześnie wyposażonych salach.

Jeśli lubicie muzykę, śpiewacie pod prysznicem, patrzycie z zazdrością jak ktoś wymiata na bębnach albo gra na gitarze, albo też chcecie poćwiczyć pamięć, koncentrację, koordynację ruchową – nie zastanawiajcie się i przyjdźcie do nas. Muzyka pomaga.

Może odkryjecie w sobie talent, a może po prostu będziecie uczęszczać na zajęcia, które w natłoku szkolnych obowiązków będą nie tylko uczyć, ale sprawiać Wam przyjemność i dawać radość. Taki jest nasz główny cel 😉

Zapraszamy!

Oto MY 🙂