Początek roku i udany start zawodników Kyokushin Karate Matsushima Polska „MUSHIN” Honbu Dojo Szydłowiec.

W dniu 26.01.2019 roku na zaproszenie Leżajskiego Klubu Karate Kyokushin, reprezentacja w składzie: Kamili Nalberskiej, Magdaleny Siudek, Jakuba Dwojaka, Aleksandry Wyciszkiewicz, Igora Kijaka, Alicji Sali, Julii Pobideł, Kornela Ceglińskiego, Adama Bednarczyka i Filipa Czyżewskiego uczestniczyła w VIII Międzynarodowym Turnieju Karate, który odbył się w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rudniku nad Sanem. Udział w nim wzięło 200 zawodników z 24 klubów z Polski i Łotwy. Szydłowieccy karatecy startowali w kumite, jak również w kata. Mimo bardzo ciężkich pojedynków nasi wojownicy wywalczyli:

W kata srebrne medale:

• Julia Pobideł i Kornel Cegliński

W kumite złoty medal:

• Julia Pobideł

Ponadto srebrne medale w kumite zdobyli: Kamila Nalberska, Igor Kijak, Alicja Sala i Kornel Cegliński. Czwarte miejsce w kumite zajął Filip Czyżewski. Całej ekipie serdecznie gratulujemy.

Opublikowany przez IKO Matsushima Polska "Mushin" Honbu Dojo Szydłowiec Niedziela, 27 stycznia 2019