Konkurs odbył się pod patronatem Wojewody Mazowieckiego, Komendanta Wojewódzkiego Policji z siedzibą w Radomiu, Komendanta Stołecznej Policji, Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

Wśród 28 wyróżnionych szkół i instytucji znalazła się również nasza placówka – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana III Sobieskiego w Szydłowcu, jako jedyna z gminy i powiatu szydłowieckiego. Pani Dyrektor Danuta Gnat uczestniczyła w uroczystości i osobiście odebrała podziękowania z rąk Wojewody Mazowieckiego pana Zdzisława Siepiery, Mazowieckiego Kuratora Oświaty pani Aurelii Michałowskiej, Komendanta Wojewódzkiego Policji z siedzibą w Radomiu pana insp. Tomasza Michułka i p.o. Komendanta Stołecznej Policji, pana mł. insp. dr Rafała Kubickiego.

Jesteśmy niezmiernie dumni, że nasza praca i aktywny udział w organizacji ferii 2017 zostały docenione i wyróżnione. Mazowiecka Kurator Oświaty pani Aurelia Michałowska pogratulowała dyrekcji szkoły i organizatorom podjętej inicjatywy, zaangażowania i innowacji. Życzyła dalszych sukcesów w realizacji nowatorskich przedsięwzięć na rzecz dzieci i młodzieży. To wspaniałe wyróżnienie dla naszej szkoły.

danutagnatwarszawa1