Wybory Samorządowe 2018 już 21 października! Przedstawiamy naszym czytelnikom kandydaturę Agnieszki Rejczak, która startuje w wyborach do Sejmiku Samorządowego Województwa Mazowieckiego z ramienia KWW KUKIZ’15.

Agnieszka Rejczak zachęca do poparcia swojej kandydatury:

Jestem mieszkanką Szydłowca, mam 26 lat. Ukończyłam studia magisterskie o profilu Finanse i Rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz studia licencjackie chemiczne na Uniwersytecie Wrocławskim. Obecnie pracuję jako księgowa oraz pomagam w prowadzeniu rodzinnej działalności gospodarczej.

Wszystko co dotychczas osiągnęłam zawdzięczam swojej własnej pracy oraz uporowi. Jestem osobą otwartą na poglądy innych i nie uwikłaną w żadne układy polityczno-towarzyskie. Moje hasło wyborcze nie jest przypadkowe. W życiu prywatnym lubię pomagać innym, dlatego chcę robić to również na szczeblu politycznym. Dla mnie najważniejsza jest skuteczność działania w obronie interesów ludzi, którzy darzą mnie zaufaniem. Dołożę wszelkich starań, by jak najlepiej reprezentować nasz region oraz by jego mieszkańcy czuli się swobodnie we własnym otoczeniu.

Serdecznie dziękuję za każdy oddany na mnie głos.

Agnieszka Rejczak 

KWW KUKIZ’15

Lista nr 8, Miejsce nr 4