Decyzję o przejściu na zaopatrzenie emerytalne, po ponad 20 latach służby w Policji, podjął asp. szt. Tomasz Salczyński. W spotkaniu pożegnalnym uczestniczyli Komendant Powiatowy Policji w Szydłowcu I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Szydłowcu oraz policjantki, policjanci i pracownicy cywilni Policji.

W miniony piątek w Komendzie Powiatowej Policji odbyło się uroczyste spotkanie z okazji przejścia na emeryturę Tomasza Salczyńskiego. Spotkania takie są elementem tradycji godnego żegnania ludzi, którzy dla służby w Policji poświęcili większą część swojego życia, zapału i energii. Insp. Jacek Różański – Komendant Powiatowy Policji w Szydłowcu wspólnie z mł. insp. Markiem Filipiakiem – I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Szydłowcu w obecności naczelników, policjantów i pracowników Policji podziękowali Panu aspirantowi za wzorową i długoletnią służbę. Wiele ciepłych słów na temat aspiranta wypowiedział również Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego.

Asp. szt. Tomasz Salczyński – swoją służbę rozpoczął 25 marca 2003 r. Najdłużej – bo ponad 17 lat służbę pełnił na stanowisku kontrolera Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Szydłowcu. Jako kolega i policjant dał poznać się jako osoba uczciwa, koleżeńska i obdarzona optymizmem. Szanownemu emerytowi życzymy wspaniałych dni w życiu osobistym.

Info i foto: KPP w Szydłowcu