Pierwszym meczem rozegranym tego dnia było spotkanie pomiędzy drużynami Contra Team, a Jackpot. Ci drudzy zmotywowani niezłymi wynikami na początku tej rundy, chcieli utrzeć nosa wyżej notowanemu rywalowi. Niestety nie udało się, choć było blisko. Ostatecznie Contra, po meczu w którym wcale nie była lepsza wygrała 3:2.

 

Drugi mecz to pojedynek pomiędzy FC Format a Olimp Liceum. Pierwsi to rewelacja rundy jesiennej w której nie doznali żadnej porażki, niestety w tej rundzie nie grają już tak dobrze. Wykorzystała to młodzież z liceum pokonując rywala 2:1.

 

Kolejny mecz to walka o ligowe podium. Zdecydowanie jednak Budki okazały się lepsze od Starych Wariatów wygrywając, aż 5:1. Budki miały tego dnia naprawdę prawdziwy „dzień konia” i sprawiały wrażenie, że tego dnia mogą pokonać każdego.

 

Następne spotkanie to drugi tego dnia mecz w wykonaniu Olimpu Liceum, a przeciwnikiem był portalowy team Nasz Szydłowiec.

Już w 25 sekundzie spotkania NST w zamieszaniu podbramkowym strzelił bramkę były to jednak dobre złego początki. Po raz kolejny okazało się, że brak zmian może mieć tragiczne skutki. Tak było w niedzielę z NST, które zostało ostatecznie rozgromione przez licealistów, aż 3:14.

 

Kolejny mecz nazywany był „meczem sezonu” wszak na przeciw siebie stanęły drużyny z Budek i Contra Team.

Budki po raz kolejny tej niedzieli pokazały, że gdyby nie kiepska runda jesienna byliby mistrzami. Roznieśli w pył Contrę pokonując drużynę lidera, aż 7:1. Wielkie gratulacje dla Budek, a dla Contry ocena naganna, ponieważ tak zdecydowanemu liderowi tak tragiczne porażki nie przystoją.

 

Ostatni mecz zagrali zawodnicy FC Format i Starych Wariatów. Obie drużyny już tego dnia przegrały swoje mecze, dlatego za wszelką cenę chciały choć raz wygrać. Na boisku nie zabrakło walki, rozlanej krwi, a także poważnych upadków. Ostatecznie to Stare Wariaty okazały się lepsze wygrywając 3:1.

 

Na dzień dzisiejszy były również zaplanowane spotkania z udziałem wycofanej drużyny FC Zimbabe, ale oba mecze zostały zakwalifikowane jako walkowery 3:0 na korzyść Nasz Szydłowiec Team i Jackpot.

 

Do końca pozostało trzy kolejki i wydaje się, że sprawa mistrzostwa jest już roztrzygnięta, ponieważ prowadząca Contra mimo druzgocącej porażki ma 7 punktów przewagi nad Budkami. 

Bardziej pasjonująca będzie chyba walka o dwa pozostałe miejsca na ligowym podium. O 2 i 3 miejsce bój stoczą: Budki, Stare Wariaty, Olimp Liceum oraz Jackpot. Szans na podium nie mają już raczej zawodnicy Formatu i Nasz Szydłowiec Team.

Nasz Szydłowiec Team jeżeli uda się wzmocnić drużynę postara się sprawić niespodziankę i powalczyć o 6 lokatę w tabeli. Jak widzicie w Szydłowieckiej Lidze Piłkarskiej dzieje się sporo i jest ciekawie, warto obserwować zmagania naszych zawodników.

{phocagallery view=category|categoryid=196|limitstart=0|limitcount=25|imageordering=5}