W sobotę w sali sportowej przy szkole podstawowej w Mirowie Starym odbędzie się charytatywny turniej piłki nożnej żaków, z którego zyski przeznaczone zostaną na leczenie Konrada Sieczki.

Turniej rozpocznie się o godzinie 9:00 i podzielony zostanie na dwie części jedna dla zawodników z rocznika 2015, którzy swoje mecze rozegrają rano. Druga dla drużyn z roczników 2016 i młodsi, którzy swoje spotkania na parkiecie sali sportowej w Mirowie rozegrają po południu od godziny 13:00.

Podczas turnieju odbędzie się kiermasz słodkości i przekąsek oraz loteria fantowa z przewidzianymi nagrodami głównymi. Losowanie nagród głównych odbędzie się osobno dla każdej części turnieju. Drużyny do wspólnej gry zagrzewać będzie maskotka turnieju Misio Gabryso.

Organizatorzy zachęcają do wspólnej zabawy i kibicowania młodym sportowcom oraz głównie wsparcia zbiórki podczas turnieju.

Organizatorem turnieju jest trener UEFA B, Rafał Guz przy współpracy z rodzicami żaków UKS Hubal Chlewiska. Patronat nad turniejem objęła Anita Gołosz.