19 lipca 2024 roku Andrzej Siewierski lider, wokalista i gitarzysta legendarnego rockowego zespołu Azyl P. obchodziłby 60 – te urodziny. Niestety 28 grudnia 2007 roku zginął śmiercią tragiczną.

Na miesiąc przed okrągłą rocznicą urodzin, Dariusz Grudzień basista Azylu P. uruchomił na Facebooku wydarzenie w którym poinformował, że chciałby zorganizować urodziny Andrzeja.

Na Facebooku napisał:

Za Równiutki Miesiąc Przypadną 60 te Urodziny Andrzeja z tej okazji zapragnąłem zagrać z Azyl P. Koncert Akustyczny w Szydłowcu na terenie Liceum do którego razem chodziliśmy Sytuacja wygląda tak samo jak zwykle Ja organizuję ten koncert i biorę całkowitą odpowiedzialność za wszystko i co najważniejsze za bezpieczeństwo wszystkich uczestników . Temat w obecnej sytuacji rozbija się o kasę którą muszę sam zebrać aby 19 lipca spotkać się z wami i wspomnieć Andrzeja Siewierskiego jeśli ktoś z Was chciały wesprzeć tą szlachetną inicjatywę piszcie w wiadomości , w komentarzu i Bardzo Proszę Udostępniajcie Ten Post.

Póki co więcej na temat samego wydarzenia, które miałoby się odbyć w Liceum Ogólnokształcącym im. Henryka Sienkiewicza w Szydłowcu, nie wiadomo, ale będziemy śledzić kolejne doniesienia.

Byłoby dobrze znów usłyszeć Azyl P. i to w dzień urodzin Andrzeja Siewierskiego.

Link do wydarzenia znajdziecie TUTAJ 

Super byłoby usłyszeć np. ten poniższy kawałek 🙂