Rewelacyjny sezon zasadniczy za siatkarzami RAS6 Szydłowiec, którzy występują w IV Lidze Mazowieckiej Piłki Siatkowej Mężczyzn. W swojej grupie okazali się zdecydowanie najlepsi!

Podopieczni trenerów Grzegorza Nowaka i Konrada Korzeniowskiego wygrali, aż 21 z 22 meczów w grupie A, zdobywając aż 61 punktów (5 więcej od wicelidera z Jedlińska).

Zapowiedzi walki o awans do ligi wyżej nie były zapowiedziami na wyrost. Nasi siatkarze okazali się zdecydowanie najlepsi w swojej grupie i zagrają w fazie play – off.

Dwie przeszkody pozostały naszym siatkarzom, aby mogli cieszyć się z awansu do 3 ligi.

Już 10 kwietnia 2022 roku rozegra pierwszy mecz fazy play – off. W Warszawie zmierzy się z drużyną KTS Flot Warszawa. Rewanż w Szydłowcu 24 kwietnia o godzinie 19. 00 w hali sportowej PSP nr 2 im. Jana Pawła II w Szydłowcu. W tej rundzie rozgrywany jest mecz i rewanż z ewentualnym „złotym setem”.

Jeżeli nasza drużyna upora się z przeszkodą w postaci drużyny z Warszawy zagramy z kimś (pewnie już w maju) UKS Olimpijczyk Mszczonów/ KS Halinów. W tej fazie gra się do dwóch wygranych meczów.

Wszyscy liczymy, że w przyszłym sezonie Wojtmar AJH Media RAS6 Szydłowiec będziemy oglądali już w trzeciej lidze!

Ściskamy kciuki i nie możemy się doczekać pierwszych spotkań fazy play – off.