Dzień Wolności Podatkowej to umowna data, która obrazuje jak długo musimy pracować, aby Nasz dochód pokrył całoroczne zobowiązanie podatkowe wobec budżetu państwa. Jest to data od której , teoretycznie, cały wypracowany dochód pozostaje w naszej kieszeni – nie musimy już dzielić się nim z budżetem państwa. W roku 2015 dzień ten dla Polski wypada bardzo szybko, bo już 23 maja 2015r. W poprzednich latach wypadał zazwyczaj na przełomie czerwca i lipca.

Z okazji Dnia Wolności Podatkowej SUPREME Biuro Rachunkowe 26-500 Szydłowiec, ul. Zamkowa 14, organizuje w dniach 25 – 29.05.2015 tydzień otwartych drzwi.

W ramach tej akcji Doradca Podatkowy Rafał Czubak będzie udzielał bezpłatnych porad podatkowych dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Każdy odwiedzający w tych dniach Nasze Biuro otrzyma zaproszenie do salonu masażu – wraz z kuponem rabatowym.

Spotkania należy umawiać telefonicznie: +48 604 557 375.

Zapraszam serdecznie,

Rafał Czubak Doradca Podatkowy 10140

Naszymi Partnerami są: LUK-MAS Łukasz Jakubowski – SPA pod Dębem

www.naszszydlowiec.pl – szydłowiecki portal internetowy

Od niedawna można znaleźć nas na Facebooku. Wszystkich, którzy chcą być na bieżąco z naszą ofertą zapraszamy na nasz fan page – Facebook.Com/Supreme-Biuro-Rachunkowe

SUPREME Biuro Rachunkowe – Stawiamy na Rozwój – Chodź z Nami.