Niestety czas leci nieubłaganie, a wszystko co dobre szybko się kończy, czyli tak jak nasz Jubileuszowy weekend. Były to trzy dni pełne emocji, radości, szczęścia, a nawet wzruszeń.
Nasze świętowanie zaczęliśmy od piątkowego popołudnia, czyli uroczystego otwarcia naszego Niepublicznego Punktu Przedszkolnego STREFA KAROLKA, które rozpoczęło się od oficjalnego przecięcia wstęgi, po którym nastąpiło poświęcenie naszego budynku. Jednym z ważniejszych wydarzeń piątkowej uroczystości, na które dzieci najbardziej czekały, było pasowanie na przedszkolaka, do czego przygotowywały się przez długi czas.

Sobotnie świętowanie, rozpoczęliśmy dopiero wieczorem, uroczystszą Galą Skrzydeł, czyli rozdaniem nagród i podziękowań dla wszystkich naszych sponsorów, pomocników, przyjaciół oraz wolontariuszy. Oczywiście nie mogłoby się obejść bez tańca, śpiewu, a przed wszystkim wspomnień, które nagromadziliśmy przez te wspaniałe pięć lat. Było to dla nas szczególnie ważne wydarzenie, ponieważ mogliśmy wrócić do początków Strefy JP2, spotkać się z osobami, które stworzyły coś tak pięknego. W czasie Gali przedstawione zostały skróty wszystkich naszych akcji oraz wydarzeń, które zgromadziliśmy prze ten ostatni czas, takich jak: Festival Body, Orszak Trzech Króli, Szlachetna Paczka, Lednica i wiele, wiele innych.

Jubileuszową Galę zakończyliśmy tańcem oraz wspólnymi zabawami.

Ostatnim dniem naszego Jubileuszu, była niedziela, którą przeżyliśmy we wspólnej modlitwie na mszy św. w intencji Strefy JP2, jej członków, przyjaciół oraz sponsorów.

Następnie odbył się pokaz multimedialny pt. Mamy w nim Ojca, czyli 40 minut na 40-lecie wyboru.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, których przybyli na nasz Jubileusz i przeżyli z nami te wspaniałe chwile radości. Dziękujemy również tym, którzy obieli patronatem nasz Jubileusz.

Jednakże największe podziękowania składamy na ręce tych którzy towarzyszyli nam przez te ostatnie pięć lat, bo to dla nas najważniejsze!

Dziękujemy  i mamy nadzieje na kolejne pięć, a może i więcej, lat współpracy.

info: Aleksandra Kwiecień, rzecznik Fundacji Strefa JP2

Nasi przyjaciele z Strefa JP2 – Fundacja w ostatni weekend świętowali pięciolecie swojej działalności 🙂 Dziś, 40 lat…

Opublikowany przez Nasz Szydłowiec Wtorek, 16 października 2018