Furman Football Academy czyli piłkarska akademia działająca w Szydłowcu pod patronatem Dominika Furmana nie próżnowała w okresie wakacyjnym.

Oprócz treningów i meczów, akademia postawiła na szkolenie sztabu trenerskiego.

Dominik Depo jeden z trenerów FFA przebywa na tygodniowym stażu w drużynie aktualnego Mistrza Polski Rakowa Częstochowa.

Nie jest tajemnicą, że w najbliższym czasie będziemy otwierać kolejne roczniki w naszej akademii. Dominik Depo odbył szereg spotkań, między innymi z dyrektorem akademii, trenerem przygotowania motorycznego i trenerem mentalnym. Obserwuje treningi od kategorii U-6, aż do II drużyny, łącznie 15 roczników. Chcemy przygotować się do tego jak najlepiej, a nie ma lepszego miejsca jak aktualny Mistrz Polski. Zdobyta wiedza na pewno przyniesie efekty” – powiedział nam Krzysztof Furman z FFA Szydłowiec

W ostatnim czasie młodych zawodników FFA odwiedził Dominik Furman ambasador akademii. Dominik był bardzo zadowolony z efektów pracy jaka wykonywana jest na treningach. Podczas spotkania zapewnił, że najlepsi zawodnicy FFA Szydłowiec dostaną szansę pokazania się czołowym klubom polskiej ekstraklasy.