– Pragniemy poinformować, że Zespół Guzowianki jest w trakcie nagrywania kolejnego teledysku do swojego autorskiego utworu pt. „Muzyko, muzyko”. Będzie to trzecia część przygód młodych zakochanych z poprzednich teledysków – napisały do nas w mailu Guzowianki.

Pierwszy pt. „Pod zielonym dębem” ukazywał początki znajomości dwojga młodych. Drugi teledysk (nakręcony w hołdzie ofiar II wojny światowej, które zginęły z terenu Gminy Orońsko) opowiada o rozstaniu zakochanych z powodu wybuchu II wojny światowej. Trzecia część będzie przedstawiać zabawę weselną Lubego i Lubej, których miłość przetrwała pomimo rozłąki. Będzie dużo energii, uśmiechu, zabawy jak również nowych brzmień, gdyż do współpracy przy tworzeniu audio i video zaprosiliśmy kilku nowych muzyków. A o tym jakie nowe instrumenty zabrzmią w nowym utworze będzie można przekonać się już we wrześniu, gdyż wtedy planowana jest premiera teledysku.

Jeśli ktoś nie miał okazji słyszeć zespoły na żywo, to serdecznie zapraszamy na koncerty. Ostatni odbył się 15 sierpnia o godzinie 18:30 na Pikniku Rodzinnym w Orońsku. Zespół odwiedzi również, dwukrotnie Radom, gdzie 3 i 17 września zagra w Muszli Koncertowej w parku Kościuszki.

Zachęcamy do śledzenia fanpaga Guzowianek na Facebooku, gdzie zamieszczone będą godziny wrześniowych koncertów.