To także czas na zrobienie świątecznych zakupów, na które w natłoku obowiązków niekiedy brakuje nam czasu.

Dlatego też pragniemy zaprosić Państwa do uczestnictwa w tegorocznej Gwiazdce na Rynku, czyli szydłowieckim Jarmarku Bożonarodzeniowym, który to odbędzie się za miesiąc 20 grudnia 2015. Pragniemy, ażeby po raz kolejny to było rodzinne święto w sercu naszego miasta.

Zapraszamy zatem wszystkich wystawców, by zaprezentowali swój dorobek i uszczęśliwili innych tymi cudeńkami na święta. Niech na nowo zagości w naszych rodzinach moda na prezenty domowej roboty! Zapraszamy wszystkich lokalnych artystów, rzemieślników, pasjonatów, a także uczniów szkół na terenie Gminy Szydłowiec i Powiatu Szydłowieckiego. To doskonałą okazja, by zaszczepić wśród młodego pokolenia naszą polską obyczajowość związaną ze świętami Bożego Narodzenia.

Zachęcamy w tym roku w szczególny sposób do wzięcia udziału w naszych konkursach. Pierwszy kierujemy do uczniów szkół i przedszkoli oraz podopiecznych organizacji z terenu naszego powiatu. To konkurs na NAJPIĘKNIEJSZĄ BOMBKĘ DOBROCZYNNĄ. Technika wykonania pracy dowolna. Drugi zaś skierowany jest zwłaszcza do wszystkich Pań kochających gotować, bowiem przygotowaliśmy konkurs na NAJLEPSZY PIERNIK ŚWIĄTECZNY. W obu konkursach do wygrania cenne nagrody rzeczowe.

Zachęcamy do uczestnictwa i w Jarmarku i w konkursach. Niech ten czas Bożego Narodzenia przysporzy nam wiele radości i pozwoli poczuć niesamowitą rodzinną atmosferę!

Z nadzieję na spotkanie na Rynku

Przemysław Duda

Prezes Fundacji Strefa JP2

Szczegółowe informacje dotyczące Jarmarku i konkursów można uzyskać pod numerem telefonu 537 960 728 i na stronie www.gwiazdkanarynku.strefajp2.pl 

Relacja z ubiegłorocznej „Gwiazdki na Rynku”

 

Szczegółowe informacje dotyczące Jarmarku można uzyskać pod numerem telefonu 537 960 728.