Przedsięwzięcie to skierowane było dla wszystkich chętnych, nie tylko ćwiczących karate, ich rodziców i opiekunów chcących w sposób przyjemny i wesoły spędzić czas w pierwszym tygodniu wakacji. W przedsięwzięciu ogółem udział wzięło 67 osób, w tym 34 dzieci i młodzieży z terenu Gminy Szydłowiec.

W poniedziałek przeprowadzony został wspólny trening Karate na wielofunkcyjnym boisku sportowym Zespołu Szkół im. KOP w Szydłowcu. Wtorek to wyjazd do rezerwatu przyrody „Piekiełko” w Niekłaniu. W środę przeprowadzono trening wytrzymałościowy dla członków grupy zaawansowanej, wykorzystując do tego celu zakupiony dzięki dotacji otrzymanej z Urzędu Miasta w Szydłowcu, sprzęt treningowy. Czwartek to dzień zabaw, gier i konkurencji sprawnościowych z udziałem nie tylko dzieci, lecz również ich rodziców i opiekunów. W piątkowe popołudnie uczestniczyliśmy w 23 kilometrowej wycieczce rowerowej drogami Gminy Szydłowiec i Chlewisk. Sobota to czas na odpoczynek i podsumowanie realizowanego zadania przy grillu.

Mamy nadzieję, że czas spędzony wspólnie z uczestnikami zadania nie był czasem straconym. Przez cały czas panowała wspaniała przyjacielska atmosfera, a mimo wysiłku na twarzach wszystkich gościł uśmiech. To najlepsze podziękowanie dla organizatorów i opiekunów akademii, świadczące o potrzebie organizowania tego typu przedsięwzięć.

info:  Kyokushin Karate Matsushima Polska „MUSHIN” Honbu Dojo Szydłowiec

akaletdojo2 

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA FACEBOOKU