Dzień dobry, nazywam się Kamil Skrzyniarz, jestem 31-letnim mieszkańcem Gminy Szydłowiec, posiadam wykształcenie wyższe, obecnie jestem pracownikiem administracji publicznej w Radomiu oraz aktywnie działam w stowarzyszeniu „Integracja”, w którym skutecznie pozyskujemy środki na rzecz integracji seniorów, tylko w tym roku była to kwota przekraczająca 100 tys złotych.

Jako osoba młoda, energiczna, posiadająca świeże spojrzenie chciałbym w pełni wykorzystać potencjał płynący ze współpracy z obecnym przychylnym rządem. Tam są pieniądze, po które należy sięgać. Jestem przekonany, że w pełni wykorzystane środki zewnętrzne przysłużą się rozwojowi Naszego Miasta i Gminy.

Uważam, że Szydłowiec zasługuje na burmistrza wsłuchującego się w głos mieszkańców, który pracując niczym menedżer rozwijającej się korporacji, napotkane trudności traktuje jak wyzwanie do pokonania.

Nasza „mała ojczyzna” potrzebuje dobrego gospodarza, czuwającego nad prawidłowym przebiegiem wykonywanych zadań, dzięki czemu z pozoru skomplikowane przedsięwzięcia kończą się sukcesem.

Nie obiecuję na wyrost, tylko proszę 21 października o Twoje zaufanie.

Zadbajmy razem o zrównoważony rozwój Miasta i Gminy Szydłowiec!

Z poważaniem, Kamil Skrzyniarz.