Szydłowiec reprezentowało 17 zawodników:

1. Dominika Banaszczyk

2. Zuzanna Szymko

3. Amanda Łabędzka

4. Kacper Banaszczyk

5. Kacper Janka

6. Mikołaj Bąk

7. Adaś Bąk

8. Dawid Ostrowski

9. Bartłomiej Rycerski

10. Krzysztof Klink

11. Filip Żuchowski

12. Adrian Winecki

13. Krzysztof Winecki

14. Piotr Pysiak

15. Szymon Figarski

16. Aleksander Jastrzębski

17. Kordian Łabędzki

Niektóre kategorie wiekowe liczyły nawet po 64 zawodników. W tych kategoriach znaleźli się rownież nasi zawodnicy. Pomimo iż wygrali po 3-4 pojedynki nie wystarczyło to by znaleźli się na podium. Zabrakło tylko jednej wygranej walki. Tuż po za podium znaleźli się : Piotr Pysiak ( 3 wygrane ) Kacper Janka ( 4 wygrane ) Pozostali wygrali po dwie i jednej walce.

W ścisłej czołówce medalowej znaleźli się :

1. Kordian Łabędzki – srebro

2. Zuzanna Szymko – brąz

3. Adrian Winecki – brąz

Turniej w Kobierzycach należy do jednych z najtrudniejszych zawodów ze względu na Formułę Full Contact dlatego naszym medalistom i pozostałym zawodnikom należą się ogromne gratulacje. Życzymy im rownież sukcesów na kolejnych zawodach.

Trenerzy SKKK MUSHIN – Senseí Mariusz Szymkiewicz, Robert Kijak chcieli by rownież podziękować wszystkim którzy pomogli w zorganizowaniu tego wyjazdu : panu Emilowi Kowalczykowi za udostępnienie drugiego busa, panu Grzegorzowi Pysiakowi za udostępnienie samochodu osobowego, rodzicom (p. Anecie Jastrzębskiej, p. Iwonie Szymko) za opiekę nad dziećmi podczas całego pobytu, transportu i noclegu a w szczególności senpai Paulinie Soból za całą logistykę ( zgłoszenie zawodników, rezerwacje, noclegi, catering).

Więcej zdjęć obejrzyjcie na Facebooku