Marcin Indyka, Grzegorz Klimek, Łukasz Szyszka, Krystian Ruzik, Krzysztof Piwowarski, Andrzej Sroka, Jarosław Ruzik, Arkadiusz Zbroszczyk, Bartosz Mosiołek, Kacper Badowski.

Ci którzy interesują się Szydłowiecką Ligą Piłkarską z pewnością zauważyli, że w składzie mieli kilka nowych twarzy tzn. Mosiołek oraz wzmocnienia z drużyny FC Format w postaci Zbroszczyka i Badowskiego.

 

Stare Wariaty od początku rozgrywek w Skarżysku byli czołową drużyną. Jednak gdy zbojrzy się na bilans bramkowy szydłowieckiej drużyny można odnieść wrażenie że zmiażdżyli oni rywali.

85 bramek strzelonych, przy tylko 29 straconych to świetny wynik. Odniesione trzy porażki w trzynastu spotkaniach spowodowały, że Stare Wariaty wygrały ligę, ale tylko z jednopunktową przewagą.

Mimo wszystko trzeba przyznaż, że godnie reprezentowali nasze miasto!

www.naszszydlowiec.pl składa serdeczne gratulacje i życzy sukcesów  w najwyższej klasie rozgrywkowej Halowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej w Skarżysku Kam.

 

Z nadejściem wiosny w Szydłowcu będziemy mogli obserwować czy Stare Wariaty zdołają obronić tytuł mistrzowski w Szydłowieckiej Ligi Piłkarskiej. Zapowiada się ciekawa rywalizacja!

 

foto i informacja: http://www.atp-skarzysko.pl/