Małgorzata Walewska – w 1994 r. ukończyła z wyróżnieniem Akademię Muzyczną w Warszawie, w klasie Prof. Haliny Słonickiej, zdobywając już w trakcie studiów pierwsze nagrody na międzynarodowych konkursach, między innymi we Wrocławiu i Las Palmas. W 1991 r. rozpoczęła współpracę z Teatrem Wielkim w Warszawie. W latach 1996-1998 występowała na deskach Wiedeńskiej Staatsoper, gdzie śpiewała u boku takich artystów jak: Luciano Pavarotti, Placido Domingo, Simon Estes, Luis Lima, Bernhard Weikl, Thomas Hampson, Edita Gruberova.

Ma na koncie występy w wielu teatrach operowych Europy i Stanów Zjednoczonych oraz udziały w licznych festiwalach. Jej ostatnim sukcesem był debiut na deskach Royal Opera House w Londynie, gdzie wcieliła się w role Azuceny z opery Trubadur Verdiego.

W zestawieniu brytyjskiego tygodnika Time w 1999 roku została zaliczona do grona dziesięciu najsławniejszych Polaków, jako, jedna z gwiazd, które oświetlają Polsce drogę w następne tysiąclecie. W konkursie Perły Polskiej Gospodarki 2008 r. została uhonorowana Perłą Honorową za krzewienie kultury Polskiej na świecie

Robert Grudzień – artysta muzyk (organy, fortepian, klawesyn), kompozytor, dyrektor festiwali muzycznych. Naukę muzyki rozpoczął w Ognisku Muzycznym oraz w Państwowej Szkole Muzycznej im. Oskara Kolberga w Radomiu. Jest absolwentem Liceum Muzycznego w Lublinie, Akademii Muzycznej w Łodzi oraz Hochschule fur Musik w Dusseldorfie. Studia uzupełniał w Republice Czeskiej, Austrii i Francji.

Współpracuje min. z Małgorzatą Walewską, Markiem Torzewskim, Zbigniewem Zamachowskim, Jerzym Zelnikiem i innymi.

Koncertował na najbardziej prestiżowych festiwalach muzycznych w Polsce, w całej Europie oraz na wielu kontynentach.

notki z pl.wikipedia.org