Marzenie 6-letniej Moniki - Fundacja Dziecięca Fantazja

Dlatego dziewczynka marzyło o 22” telewizorze z DVD, żeby mogła oglądać ulubione filmy takie jak Clifford, Małe ZOO Lusi, oraz całe serie bajek z Barbie, odpoczywając we własnym łóżku. Monika uwielbia fotografię. Jej pasją jest pozowanie do zdjęć. Posiada kilka albumów, które ciągle ogląda, gdy tylko ma siłę, by przypomnieć sobie chwile kiedy była zdrowa. Właśnie dlatego jej drugim marzeniem był aparat cyfrowy. Monika dostała też akcesoria z Barbie, wymarzoną syrenkolandię, a największą niespodzianką dla dziewczynki był pluszowy miś podarowany specjalnie dla niej przez Kasię Cichopek.

Kasia, która od dawna wspiera naszą fundację, obchodząc urodziny poprosiła swoich gości, żeby zamiast dla niej prezenty, przynosili prezenty dla naszych podopiecznych, które przeznaczyła na mikołajkowe oraz bożonarodzeniowe niespodzianki. Miś od Kasi Cichopek był super niespodzianką dla Moniki. Dziewczynka od razu zaczęła go tulić. Bardzo cieszyła się również z pozostałych prezentów. Zaprosiła przedstawicielkę fundacji do swojego pokoju, żeby zastanowić się gdzie najlepiej będzie ustawić nowy telewizor.

Fundacja Dziecięca Fantazja zajmuje się spełnianiem marzeń dzieci nieuleczalnie chorych w całej Polsce. Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia spełniliśmy wiele marzeń naszych podopiecznych. Co roku w tym magicznym okresie staramy się uszczęśliwić jak najwięcej dzieci. W tym roku dzięki naszym sponsorom spełni się ponad sto marzeń!

Bardzo prosimy o pomoc w nagłośnieniu naszych działań. Po każdym artykule w mediach obserwujemy zależność, że napływa więcej listów chorych dzieci z danego regionu. Dzięki mediom rodzice i dzieci dowiadują się, ze mogą do nas napisać. Mamy nadzieję, również na to, że po przeczytaniu informacji zgłoszą się kolejne osoby chętne do charytatywnej pomocy poprzez wolontariat.

Marzenie 6-letniej Moniki - Fundacja Dziecięca Fantazja

źródło: Fundacja Dziecięca Fantazja