Na terenie gminy Szydłowiec działa program lojalnościowy „Mieszkasz w Szydłowcu, kupujesz w Szydłowcu”. Program polega na tym, że posiadacz specjalnej karty, wydawanej bezpłatnie przez Urząd Miejski może korzystać z ulg, rabatów lub zwolnień udostępnionych przez firmy, przedsiębiorców, którzy przystąpili do akcji i są partnerami programu.

Kartę może otrzymać każda dorosła osoba mieszkająca na terenie gminy Szydłowiec i płacąca podatki w Urzędzie Skarbowym w Szydłowcu. Punkty będące partnerami programu, są oznakowane logo „Mieszkasz w Szydłowcu, kupujesz w Szydłowcu”.

Aktualnie do programu przystąpiło 38 firm usługowo – handlowych z terenu gminy Szydłowiec. Wykaz partnerów oraz oferowanych przez nich ulg i rabatów publikowany jest na stronie internetowej Urzędu Miejskiego, a także w gminnym Kwartalniku.

Osoby, które są zainteresowane przystąpieniem do programu lub chcą uzyskać dodatkowe informacje, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 48 617 86 35 lub mailowy: karta@szydlowiec.pl.

Serdecznie zachęcamy lokalnych przedsiębiorców oraz mieszkańców gminy do udziału w programie lojalnościowym „Mieszkasz w Szydłowcu, kupujesz w Szydłowcu”.

Informacja: Urząd Miejski w Szydłowcu