W sobotę – 21 października, o godz. 17.00, Szydłowieckie Centrum Kultury– Zamek zaprasza na piątą  odsłonę  projektu SCENA ZAMEK DLA KAŻDEGO.

Założeniem tego działania jest stworzenie możliwości prezentacji scenicznej młodym, uzdolnionym mieszkańcom Powiatu Szydłowieckiego.

Poprzednie edycje SCENY ZAMEK spotkały się z życzliwym przyjęciem zarówno uczestników jak i publiczności. Postanowiliśmy więc po raz kolejny zaprosić do Zamku wszystkich chętnych do podzielenia się swoim talentem i umiejętnościami. Tego dnia zamkowa  scena kameralną służyć będzie każdemu, nieważne czy ktoś gra czy śpiewa,  występuje solo czy w duecie, w zespole czy w orkiestrze. Tego dnia każdy może zgłosić  i pokazać publiczności to co go kręci, niezależnie od płci, wieku czy też poziomu umiejętności.

Organizatorzy ze swojej strony postarają się zapewnić miłą i przyjazną atmosferę, nie krytykować, nie oceniać za to  wesprzeć  dobrym słowem i pomocą organizacyjną. Postarają  się również doradzić, podpowiedzieć i podtrzymać na duchu.

Biorąc pod uwagę ogromną popularność jaką cieszy się ta impreza wśród wykonawców informujemy że w przypadku dużej ilości zgłoszeń ( powyżej 20 – tu ) prezentacje na  tegorocznej edycji SCENY ZAMEK odbędą się w dwóch terminach : 21.10 – pierwszy i 28 października – drugi. O dacie prezentacji poszczególnych uczestników zadecyduje losowanie.

Na zgłoszenia czekamy do poniedziałku 16.10.2017 r. Regulamin i karta zgłoszenia dostępne są poniżej. 

MSZdK – regulamin

MSZdK – karta zgłoszenia