Prawie dwustu zawodników wystartowało w IX biegu Enea Energetyczna Dycha – zawodach znanych i lubianych przez biegaczy z naszego regionu.

Trasa Energetycznej Dychy jest atestowana co oznacza, że dystans 10 kilometrów został dokładnie zmierzony co do centymetra.

Tradycyjnie już, bardzo dobrze zaprezentowali się reprezentanci ziemi szydłowieckiej!

Na 7 miejscu w kategorii „open” do mety dobiegł Karol Grabda z Mirowa, z czasem 36 minut i 15 sekund. W kategorii wiekowej M-40 był 3.

Na 8 miejscu Rafał Lewocha z Jastrzębia z czasem 36 minut i 26 sekund, w tej samej kategorii wiekowej co Karol na miejscu 4.

Na miejscu 9 reprezentant Szydłowca Grzegorz Banaszczyk z czasem 36 minut i 37 sekund. Na 2 miejscu w kategorii wiekowej M-30.

Kilka minut za wyżej wymienioną trójką na 14 miejscu do mety dobiegł Tomasz Orman z Szydłowca z czasem 39 minut i 1 sekunda. W kategorii wiekowej M-50 zajął miejsce 2.

Ta czwórka naszych biegaczy to ścisła czołówka regionu radomskiego na przeróżnych biegowych dystansach.

Oprócz dobrych wyników indywidualnych warto wspomnieć, że Grzegorz Banaszczyk i Tomasz Orman wybiegali miejsce pierwsze w kategorii drużynowej dla Czarnecki Run Team.

3 miejsce w kategorii drużynowej dla Biegiem Radom dla których biega Karol Grabda.

Na dalszych miejscach do mety dobiegli: Marcin Smolarski i Tomasz Miernik z Szydłowca (odpowiednio miejsca: 64 i 94). Natomiast na miejscu 138 na mecie zameldował się Piotr Tomkowski z Mirowa Starego.

Gratulujemy i czekamy na kolejne dobre wieści!

foto. Mike Doubleu