NASZ SZYDŁOWIEC TEAM

NASZ SZYDŁOWIEC TEAM to grupa znajomych, którzy w czerwcu 2012 roku postanowili po kilku latach przerwy (w każdym przypadku ta przerwa był inna, ale z reguły od 2 do 6 lat) wznowić swoją przygodę z piłką nożną. 

W każdy poniedziałek na boisku Orlik przy ZS im. Jana Pawła II w Szydłowcu o godzinie 18.oo spotykaliśmy się by razem pokopać.

We wrześniu ruszyć miała trzecie edycja Szydłowieckiej Ligi Piłkarskiej. Zdecydowaliśmy się zgłosić do ligi i spróbować swoich sił na tle młodszych i zdecydowanie lepiej zgranych przeciwników. Wzmocnieni kilkoma młodszymi kolegami, przystąpiliśmy do ligowej rywalizacji. 

Pierwsza runda nie była udana. Braki taktyczne, a szczególnie fizyczne dały się we znaki i zimę spędzamy na ostatniej pozycji w tabeli. Wygrywając tylko jeden mecz z drużyną reprezentującą Osiedle nad Zalewem „Jackpot”.

Do drugiej rundy przystąpimy pełni nadziei i zapału, a w głównej mierze z zamiarem dobrej zabawy. 

W rundzie jesiennej w składzie „NASZ SZYDŁOWIEC TEAM” wystąpili:
Marcin Banaszczyk, Grzegorz Banaszczyk, Wojciech Karpeta, Kamil Karpeta, Sylwester Gawor, Michał Kornacki, Michał Podkowa, Marek Michalski, Adam Pietrasiewicz, Dobek Kupiec, Tomasz Miernik, Paweł Karpeta, Maciej Balcerowski oraz Damian Krzemiński, Grzegorz Niewadzisz, którym pomimo zgłoszenia do rozgrywek nie dane było rozegrać ani jednego meczu.