Jeżeli organizujesz imprezę, koncert lub spotkanie i chciałbyś, aby informacja o tym pojawiła się na portalu NASZ SZYDŁOWIEC skorzystaj z BEZPŁATNEJ oferty portalu.

Z naszej strony zapewniamy profesjonalną obsługę reporterską, a ponadto

  1. umieszczenie pełnej prezentacji imprezy/wydarzenia (zdjęcia + opis) w formie artykułu lub plakatu na głównej stronie portalu
  2. promocja imprezy odpowiednio wcześniej na profilach portalu na facebooku
  3. obecność podczas imprezy, fotoreportaż i umieszczenie artykułu mówiącego o odbytym wydarzeniu
  4. współpraca w przyszłości
  5. dodanie imprezy w dziale Patronat Medialny, gdzie już zawsze wszyscy będą wiedzieli że współpracowaliśmy

Z Państwa strony liczymy na:

  1. umieszczenie logo portalu naszszydlowiec.pl (logo otrzymacie Państwo od redakcji po ustaleniach) na wszelkich materiałach drukowanych promujących imprezę (np. plakaty, ulotki, bilety, afisze, program, zaproszenia) oraz na internetowej stronie imprezy jako patrona (jeżeli taka istnieje)
  2. możliwość powieszenia baneru reklamowego w widocznym miejscu podczas imprezy
  3. Informację słowną o patronie (portal naszszydlowiec.pl) w zapowiedzi np. na scenie (w trakcie imprezy) oraz w przypadku imprez biletowanych przekazanie kilku biletów do rozdysponowania w konkursie dla użytkowników naszego serwisu.
  4. W miarę posiadanych możliwości kilka bezpłatnych wejściówek które trafią do naszych najwierniejszych internautów.

Przedstawione opcje wynikające zarówno z zobowiązań patrona jak i organizatora imprezy przedstawiają jedynie możliwości wzajemnej promocji.

W celu omówienia partnerstwa medialnego prosimy (szczegóły w zakładce „KONTAKT„)

PORTAL www.naszszydlowiec.pl współpracuje z: (w tym miejscu niebawem pojawią się wszystkie podmioty współpracujące z portalem)