TianDe nazywamy korporacją piękna i zdrowia z natury. Produkty firmy tianDe są wynikiem połączenia wiedzy medycyny starożytnego Wschodu ze współczesną nanotechnologią. Nieskończone źródło receptur opartych na naturalnych składnikach pozwala na przygotowywanie wielu produktów do pielęgnacji.

W ofercie firmy tianDe znajduje się ponad 500 produktów, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów, kosmetyki do makijażu, perfumy, suplementy diety, herbaty, koktajle, środki higieny osobistej, ekologiczne produkty do pielęgnacji domu, akcesoria kosmetyczne i wiele innych.

Naturalne, składniki używane do produkcji kosmetyków pochodzenia odzwierzęcego to: placenta, tłuszcz węża, kolagen z jesiotra, ślina jaskółek, mucyna ślimaka.

Głównymi komponentami roślinnymi są wyciągi z owoców, ziół ałtajskich i tybetańskich, kwiatów, olejków eterycznych, sól z bambusa. W kosmetykach znajdują też się liczne minerały oraz złoto, srebro, krzem czy perły. Zastosowanie najnowszej technologii do produkcji pozwala na wytworzenie ekskluzywnych i wysoce skutecznych kosmetyków. Osiągane efekty przy ich stosowaniu są spektakularne.
Surowce roślinne, wykorzystywane podczas produkcji, pozyskiwane są w czystych ekologicznie regionach Chin i Tybetu przez wyspecjalizowanych zielarzy, zgodnie ze ściśle określonymi zasadami według kalendarza księżycowego. Woda, wykorzystywana w kosmetykach pochodzi ze źródeł i morskich głębin, oczyszczana jest oraz wzbogacana w mikroelementy.

TianDe to nie tylko wysokiej jakości naturalne produkty ale sposób na życie, punkt widzenia świata z ekologicznej perspektywy, powrót do natury. TianDe tworzą ludzie pełni pasji i energii, odważni i ambitni. Tylko od nas zależy co zyskamy i jak wykorzystamy możliwości które daje nam korporacja.

W Szydłowcu i okolicach kontaktuj się z Anną Kowalską telefonicznie pod numerem telefonu: 695 – 771 – 676.

Zapraszamy również na naszego facebooka TianDe Szydłowiec.

Wszystkie produkty firmy TianDe z dokładnymi opisami znajdziecie TUTAJ