„Caritas” Diecezji Radomskiej ogłosił dziś zbiórkę na respiratory dla szpitali w Opocznie i Radomiu.

Każdy z nas może dołączyć do zbiórki. Na stronie www.zanurzeniwmilosci.pl jutro (28 marca) pojawi się zbiórka na respirator do Opoczna, a w niedzielę (29 marca) zbiórka na respirator do Radomia.

Do akcji zachęcają dyrektorzy radomskiego „Caritasu” ks. Robert Kowalski i ks. Damian Drabikowski, niegdyś wikariusze parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Szydłówku.

Na stronie „Zanurzeni w miłości” czytamy:

Nosimy w sobie pragnienie, aby nie czekać na scenariusz włoski. Dlatego uruchamiamy ogólnopolską inicjatywę charytatywną „Zanurzeni w Miłości”, której celem jest zebranie środków pieniężnych na wyposażenie w respiratory szpitali w Polsce.

Chcemy, żeby ta ISKRA wyszła z Koszalina więc pierwszy respirator trafi do koszalińskiego szpitala, a następne do innych polskich szpitali.

100% wpłat na respiratory

100% wpłat przeznaczymy na respiratory dla szpitali.
Wszelkie koszty przeprowadzenia tej akcji pokryją organizatorzy z funduszy własnych oraz partnerzy akcji.

Jak włączyć się w akcje?

  1. Wpłać darozwinę na zakup respiratorów
    Zbiórka odbywa się przez konto Fundacji SMS z Nieba.
    Wpłaty można dokonywać bezpośrednim przelewem na niżej podane konto oraz korzystając z linków do szybkich płatności widocznych na tej stronie (szybkie przelewy, blik, płatności kartą, portfel google).
  2. Promuj tą akcję w swojej rodzinie, wśród swoich znajomych
    Zachęcaj do wsparcia inicjatywy swoich znajomych, rodzinę, współpracowników i innych ludzi z którymi masz kontakt. Użyj telefonu, maili, komunikatorów, portali społecznościowych, itd.