W Centrum Naukowo-Administracyjnym Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych w Szydłowcu odbył się w piątek kolejny koncert z cyklu „Kameralnie nad Korzeniówką”. Tym razem na scenie zaprezentował się  Michał Zelenibore, utalentowany gitarzysta i kompozytor.

Publiczność zgromadzona w sali koncertowej mogła delektować się wyjątkowymi dźwiękami gitary, które wspaniale brzmiały w akustycznym wnętrzu budynku.

Recital ten był okazją do zobaczenia i usłyszenia niezwykłego talentu w świecie muzyki i sztuki. Wszechstronna twórczość Michała Zelenibore obejmuje wiele dziedzin, od muzyki po aktorstwo teatralne, podróże i kompozycje.

Organizatorzy cyklu „Kameralnie nad Korzeniówką” zapraszają na kolejne koncerty, które odbędą się w muzeum w najbliższych miesiącach. To doskonała okazja dla miłośników muzyki na spotkanie z artystami, którzy prezentują różnorodne style muzyczne i wykonawcze.

Zapraszamy do śledzenia programu wydarzeń w muzeum oraz na kolejne koncerty z cyklu „Kameralnie nad Korzeniówką” na naszym portalu. To doskonała okazja do poznania nowych artystów i odkrycia piękna muzyki. Tym czasem poniżej prezentujemy fragment recitalu Michała Zelenibore w cyklu koncertów „Kameralnie nad Korzeniówką”