Udział wzięło ok. 150 zawodników z byłego woj. Radomskiego – zawodnicy: UKS Volley Iłża, PG Przytyk, PG Wolanów, PG Parznice, UKS Gepard Wierzbica oraz nasza drużyna RASzóstka Szydłowiec w której grają uczennice PG 1 – klasa sportowa. Mecze odbywały się w rocznikach – klasy 1, klasy 2, klasy 3 – dziewczęta i chłopcy. Drużyna z Szydłowca wystąpiła w jednym roczniku klas 1.

Jak relacjonuje trener szydłowieckich siatkarek Grzegorz Nowak, z turnieju na turniej nasz zespół gra co raz lepiej, podnosi swoje umiejętności i tak też było w turnieju przed własną publicznością.

Siatkarki zajęły 1 miejsce – nie dając żadnych szans rywalkom, wygrywając pewnie i wysoko w każdym meczu. Po czterech turniejach wiemy, że nasze dziewczęta trzy razy stanęły na najwyższym stopniu podium, natomiast jeden raz uplasowały się na drugim miejscu. W tej kategorii wiekowej zajmują 1 miejsce przed drużyną z Iłży i Wolanowa.

Przed szydłowiecką drużyną dwa turnieje. 9 kwietnia w Wolanowie i w połowie maja finał podsumowujący w Wierzbicy.

4. PG Przytyk

Skład Drużyny z Szydłowca : Gałczyńska Katarzyna, Gawęda Maja, Sobczak Dominika, Sobczak Magdalena, Aleksandra Szcześniak, Zosia Wiśniewska, Konstancja Śliwa, Daria Owczarek

Trener; Grzegorz Nowak

W innych rocznikach :

Klasy 2 dziewcząt: 1. Iłża 2. Przytyk 3. Wolanów 4. Parznice

Klasy 3 dziewczeta: 1. Wierzbica, 2. Iłza 3. Wolanów, 4. Parznice 5. Przytyk

W kategori chłopców dominował zespół z Przytyka, który zajoł 1 miejsce w kategorii klas 1 i 2

Grzegorz Nowak i Paweł Bloch z Rodzinnej Akademii Sportu słowa podziękowania kierują do: uczniów za pomoc w sędziowaniu, pani ratownik Anicie Jankowskiej za pomoc medyczną oraz rodziców zawodniczek za głośny doping.