Zawodnicy startowali we wszystkich kategoriach wagowych i wiekowych, w tym 3 osoby po raz pierwszy w kategorii senior-pierwszy start. Turniej odbywał się jednocześnie na 3 matach w konkurencji kumite.

SKKK MUSHIN w Szydłowcu zajął 4 miejsce drużynowo co jest niebywałym sukcesem. W sumie zawodnicy naszego klubu stoczyli 31 walk wygranych i przywieźli 8 medali w tym 2 złote i 6 srebrnych!

Wyrazy uznania należą się zawodnikom Tomaszowi Żuchowskiemu oraz Grzegorzowi Majowi z kat. Seniorzy-pierwszy start za super walki, twarde, opanowane odznaczające się bardzo dobrą techniką co nie uszło uwadze innych bardziej doświadczonych zawodników oraz trenerów.

Niebywałym sukcesem okazał się fakt, iż nasz zawodnik Mikołaj Bąk został uhonorowany medalem dla Najlepszego Zawodnika Turnieju!

Wspaniałe wyniki szydłowieckich zawodników są oznaką ciągłego rozwoju, postępu nie tylko walczących ale całej kadry trenerskiej co powinno napawać dumną wszystkich mieszkańców, gdyż Szydłowiec znany jest w całej Polsce. Wyrazy wdzięczności należą się także Panu Burmistrzowi Arturowi Ludwowi za użyczenie autobusu na wyjazd reprezentacji Szydłowca na Turniej – powiedział portalowi Nasz Szydłowiec, Mariusz Szymkiewicz trener SKKK MUSHIN

Medaliści:

Złoto: Mikołaj Bąk i  Adrian Winecki

Srebro: Szymon Nowak, Piotr Pysiak, Adam Bąk, Tomasz Żuchowski, Mariusz Piowarczyk i Klaudia Maj.