W czwartek 14 grudnia br., po raz szósty, sympatycy Kyokushin Karate Matsushima Polska „MUSHIN” Honbu Dojo Szydłowiec, spotkali się przy wigilijnym stole. Uroczystość odbyła się w sali bankietowej „Kacperek” w Szydłowcu. Uczestniczyło w niej ponad osiemdziesiąt osób, w tym: ćwiczący, ich rodziny oraz sympatycy Karate.

Gośćmi honorowymi byli Starosta Szydłowiecki Włodzimierz Górlicki, Burmistrz Szydłowca Artur Ludew, Jarosław Krawczyk właściciel firmy SPRINT FIGHT & FITNESS z Radomia oraz Sylwester Guzik właściciel firmy PARES z Szydłowca. Jak co roku podczas spotkania, dokonano podsumowania ubiegłego roku, prezentując oprócz fotografii krótkie filmy. Zapoznano wszystkich zebranych  z planami na nadchodzący 2018 rok.

Nie zabrakło również wspólnych życzeń składanych m. in. przez Starostę Szydłowieckiego, Burmistrza Szydłowca
i prowadzącego spotkanie sensei Roberta Wyciszkiewicza. Łamanie się opłatkiem umilały uczestnikom spotkania grane kolędy. Był czas również na prezenty. W tym roku nasi podopieczni otrzymali bidony na napoje z logo organizacji oraz słodycze.  

Spotkanie jak co roku, przebiegło we wspaniałej  świątecznej atmosferze, pełnej ciepła rodzinnego i serdeczności, za co wszystkim serdecznie dziękujemy. W imieniu kadry instruktorsko-pedagogicznej naszej organizacji, wszystkim naszym przyjaciołom i sympatykom składam najserdeczniejsze życzenia zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wielu miłych chwil, dobroci i uśmiechu na każdy dzień Nowego 2018 Roku.

Sensei Robert Wyciszkiewicz – OSU.

Więcej zdjęć TUTAJ