Nie wiadomo jeszcze w jak zmienionych składach zagrają drużyny, z tabeli wynika jednak że sprawa mistrzowskiego tytułu nie jest jeszcze rozstrzygnięta.

Po rundzie jesiennej na czele tabeli znajduje się bardzo wzmocnione przed sezonem drużyna Contra Team i większość sympatyków SZLP ich wskazuje jako zdecydowanego faworyta. Nie można jednak przekreślać broniących tytułu Starych Wariatów (3 miejsce), zawodników z Budek którzy mają za sobą niespodziewanie słabą rundę (4 miejsce), a także największej niespodzianki rundy jesiennej drużyny FC Format, która zajmuje 2 miejsce w tabeli jednak czy była to tak dobra runda w ich wykonaniu czy słabośc faworytów dowiemy się na wiosnę.

 

W tabeli strzelców jest trochę łatwiej. Prowadzi Michał Raciborski (Contra team), który ma na koncie 19 goli, a następni: Karol Niziołek (Olimp Liceum) i Rafał Indyka (Stare Wariaty) tracą aż 7 goli do lidera. Jeżeli Raciborski podtrzyma formę, a koledzy z drużyny będą nadal obdarzać go zaufaniem zdaje się że nie da dogonić się nikomu.

 

Oczywiście w drugiej rundzie wystąpi również portalowa reprezentacja czyli Nasz Szydłowiec Team. Drużyna będzie chciała udowodnić wszystkim, że nie jest najsłabszą drużyną w lidze. Zanosi się na kilka roszad w składzie, które niosą nadzieje na lepsze wyniki.

 

Wszystkim sympatyków zapraszamy już 28 kwietnia w niedzielę do dopingowania swoich ulubionych drużyn i zawodników!

Oto rozpiska pierwszej kolejki:

Stare Wariaty – FC Zimbabe 28.04.2013 10:00

Budki Szatan – Format 28.04.2013 10:40

Contra – Olimp Liceum 28.04.2013 11:20

Jackpot – Nasz Szydłowiec Team 28.04.2013 12:00