Grupa I

1. OSP Wola Korzeniowa 2. OSP Majdów 3. OSP Jankowice.

Grupa II

1. OSP Sadek 2. OSP Szydłowiec 3. OSP Wysoka.

Do półfinałów dostały się dwie pierwsze drużyny z każdej grupy, które zmierzyły się ze sobą naprzemiennie. I tak w szranki stanęły drużyny: OSP Wola Korzeniowa z OSP Szydłowiec oraz OSP Sadek z OSP Majdów. O V miejsce natomiast rywalizowały ze sobą OSP Jankowice z OSP Wysoka.

Półfinały, jak pokazali zawodnicy poszczególnych OSP, okazały się bardzo wyrównane. W obu przypadkach wynik nie został ustanowiony w regulaminowym czasie gry. O wyniku zadecydowały niezbędne rzuty karne, w których lepsze były drużyny zajmujące 2-gie miejsce w grupach. Tym samym w finale zmierzyli się strażacy OSP Szydłowiec oraz OSP Majdów. Mecz o III miejsce natomiast rozegrali pomiędzy sobą strażacy z OSP Wola Korzeniowa i OSP Sadek.

W meczu finałowym emocji nie brakowało, a poziom okazywał się być zaskakująco wyrównany. Pierwszą bramkę strzelili ochotnicy z Szydłowca. OSP Majdów po kilku minutach odpowiedział remisem. Po kilku minutach ponownie jedną bramką prowadzenie objęła drużyna z Szydłowca (2:1). Kiedy wynik wydawał się być przesądzony drużynie z Majdowa udało się ponownie wyrównać (2:2), a tuż przed końcem meczu strzelić zwycięskiego gola (3:2).

Końcowa klasyfikacja turnieju przedstawia się następująco:

1. OSP Majdów 2. OSP Szydłowiec 3. OSP Sadek 4. OSP Wola Korzeniowa 5. OSP Jankowice 6. OSP Wysoka

Organizatorami turnieju byli: Urząd Miejski w Szydłowcu, Szydłowieckie Centrum Kultury i Sportu – Zamek, Zarząd Miejsko-Gminny ZOSP RP w Szydłowcu, Ochotnicza Straż Pożarna w Majdowie.

foto i info: www.trojmiastonews.blogspot.com 

Więcej zdjęć Tutaj