W ostatnim meczu sezonu Szydłowinaka zmierzyła się na własnym boisku z Mazurem Karczew. Kto wygrałby ten mecz, zajałby trzecie miejsce.

Od samego początku kibice szydłowieckiej ekipy nie mieli złudzeń kto jest lepszy. Już w 2 minucie do bramki gości trafił Szyszka. Pod koniec pierwszej połowy na 2:0 podwyższył Patryk Czarnota.

Drugą połowę mocniej zaczęli piłkarze Mazura, jednak to Szydłowianka w 68 minucie podwyższyła po trafieniu Turczyka. Chwilę wcześniej zawodnik gości otrzymał czerwoną kartkę. Ostatniego gola sezonu zdobył w 82 minucie Łaciak, a mecz zakończył się okazałym zwycięstwem 4:0.

Po zakończeniu meczu nie zabrakło tańców radości i wiadra wody na…głowę trenera Koniarczyka. Pewnie się przydało w to upalne popołudnie 🙂

W przyszłym sezonie życzymy Szydłowiance równie udanych występów oraz odpowiednio wysokich funduszy na koncie, bo bez tego raczej trudno będzie zdobywać wyższe miejsca.