Jak już informowaliśmy Szydłowianka Szydłowiec do nowego sezonu przystąpi z nowym trenerem za sterami Piotrem Dejworkiem, który zastąpił zwolnionego trenera Michała Kowalczyka. 

Drużyna ma grać o spokojny byt w Klasie Okręgowej Campeon (okręg Radom). Pierwszy mecz ligowy nasza drużyna rozegra w czwartek 15 sierpnia w Jedlińsku.

Sezon rozpocznie się jednak już w najbliższą sobotę spotkaniem w ramach Mirax Pucharu Polski. W I rundzie szydłowiecka drużyna zmierzy się na wyjeździe z A-klasową Powałą Taczów z miejscowości w gminie Zakrzew.

Jak wspomnieliśmy pierwszy mecz Szydłowianka rozegra w Jedlińsku z miejscowym LKSem. Druga kolejka to wyjazd do Grójca na mecz z Mazowszem. Trzecia kolejka to pierwszy mecz w Szydłowcu z Zawiszą Sienno. Cały terminarz dostępny TUTAJ.

Powyżej prezentujemy oficjalne zdjęcie Szydłowianki Szydłowiec na sezon 2019/2020.

Na zdjęciu (górny rząd, od lewej): Maciej Stefański (prezes), Adam Jasik (kierownik klubu), Cezary Śledź, Michał Bednarek, Mateusz Winter, Marcin Bińkowski, Adam Wójcik, Damian Szewczyk, Jakub Łęcki, Damian Pawelec, Kamil Czarnecki, Igor Nowek (junior), Piotr Dejworek (trener), Tomasz Hebda (kierownik ds. sportowych).

Na zdjęciu (dolny rząd, od lewej): Dawid Ziętkowski, Wiktor Furman (junior), Alan Kamiński (junior), Bartosz Kozicki, Karol Czyż (bramkarz), Maciej Kołodziejski (bramkarz), Patryk Czarnota (bramkarz), Arkadiusz Siwak, Wiktor Sadza, Kamil Wiaderek.

Do sezonu zgłoszeni zostali również zawodnicy: Kacper Smorongiewicz, Bartosz Kobel, Bartosz Nogaj i Adrian Woźniak (nieobecni na zdjęciu).

Życzymy naszej drużynie udanego sezonu!