W pierwszej połowie gospodarze z Sienna zaskoczyli zawodników z Szydłowca bardzo częstymi groźnymi sytuacjami pod naszą bramką. Pierwsze 45 minut przyniosło Zawiszy, dzięki tym akcjom dwubramkowe prowadzenie. Bramki padały w 16 i 45 minucie.

Druga połowa rozpoczęła się od trzech zmian, które przeprowadził trener Andrzej Koniarczyk. Na boisku pojawili się: Suwara, Czarnecki i P. Kobylarczyk, którzy mieli uspokoić grę naszej drużyny. Raczej się nie udało, ponieważ Zawisza po niewiele ponad godzinie gry prowadził już…4:0!

Szydłowianka dopiero wtedy zaczęła zagrażać zmęczonym gospodarzom, brakowało jednak dokładności. Naszych zawodników dopiero w końcówce było stać na zmniejszenie rozmiarów porażki, po golach Błażeja Millera i Kamila Czarneckiego spotkanie zakończyło się wynikiem 2:4 na korzyść Zawiszy Sienno.

Przygoda Szydłowianki Szydłowiec w Pucharze Polski Zyko Dróg zakończona.