W tym tygodniu centrala Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ogłosiła hasło zbliżającego się 26. Finału akcji, która każdego roku gromadzi wokół siebie miliony Polaków i ludzi na całym świecie.

DLA WYRÓWNANIA SZANS W LECZENIU NOWORODKÓW – tak będzie brzmiało hasło 26. Finału WOŚP.

Prace powoli rozpoczyna również szydłowiecki sztab, która za zadanie ma zorganizować zbiórkę, wolontariuszy, kwestie policzenia zebranych pieniędzy, oraz organizację atrakcji podczas finału.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że podczas jubileuszowego 25. finału szydłowieccy wolontariusze zebrali rekordową kwotę w powiecie szydłowieckim. Na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z Szydłowca przelaliśmy około 47,5 tysiąca złotych!

W ostatnich dniach odbyło się spotkanie szydłowieckiego sztabu podczas którego wybrano szefa. Po raz piąty wybór padł na Marcina Banaszczyka, redaktora portalu NaszSzydlowiec.pl

W skład sztabu wejdą również wszystkie pozostałe osoby widoczne na zdjęciu 🙂

W imieniu szydłowieckiego sztabu zapraszamy i zachęcamy do współpracy. Zarówno podczas organizacji przed finałem, a także podczas samego głównego wydarzenia, które już 14 stycznia 2016 roku!