W niedzielę 4 lutego br. odbył się turniej piłki siatkowej mężczyzn o puchar Wójta Gminy Orońsko, zorganizowany pod auspicjami Stowarzyszenia Odnowy i Rozwoju Gminy Orońsko. Koordynatorem zawodów z ramienia organizatora był Grzegorz Kubicki.

W uroczystości otwarcia zawodów wziął udział Wójt Gminy Henryk Nosowski, a także prezes i wiceprezes Stowarzyszenia Odnowy i Rozwoju Gminy Orońsko.  

W rozgrywkach, prowadzonych na hali sportowej w Orońsku uczestniczyło łącznie pięć drużyn z terenu gminy, tj.: Krogulcza, Dobrut/Śniadków, Smakosze Wałsnów, Baków oraz Mostostal Guzów.

Mecze rozgrywano systemem każdy z każdym. Zabezpieczeniem medycznym zawodów zajęli się druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Orońsku.

Zacięta rywalizacja sportowa doprowadziła do wyłonienia zwycięskiej drużyny, tj. Dobrut/Śniadków. Drugie miejsce w zawodach zajęła drużyna Smakosze Wałsnów, a trzecie Krogulcza.

Zawodnicy drużyn, które znalazły się na podium otrzymali pamiątkowe medale, a zwycięzcy turnieju odebrali z rąk wójta puchar, który był trofeum zawodów. Wszyscy uczestnicy otrzymali także pamiątkowe dyplomy uczestnictwa w turnieju. 

info: Stowarzyszenie Odnowy i Rozwoju Gminy Orońsko 

WIĘCEJ ZDJĘĆ TUTAJ