3 września na terenie zalewu w Jastrzębiu drugi rok z rzędu odbędzie się wyjątkowa impreza w naszym powiecie czyli Hot Festiwal Eventful razem z walkami na gołe pięści.

Agencja Pomidzi, której właścicielem jest Rafał Czubak, zapowiedziała kolejną edycję festivalu, który okazał się być wielkim hitem w zeszłym roku.

W tej edycji jak i w poprzedniej odbędą się walki na gołe pięści czyli Krew i Piach – Burda.

Początek wydarzenia zaplanowany jest na godz. 16:30, wstęp 30 złotych od lat 16 do godziny 18:00, później wstęp będzie kosztował 40zł. Walki rozpoczną się o godzinie 23.00. Przewidziane są nagrody pieniężne od 2 do 5 tysięcy złotych.

Oczywiście oprócz walk, nie zabraknie też muzyki. Pierwszymi artystami na scenie będą Ludy & Andy o 18, a po nich Hubiasty, Yaneck, Wojtecki o 19, TPS ZDR x Dack-Tiw Team o 20. O godz. 21:00 zawita na scenie znany wielu ludziom Ronnie Ferrari, a o 21:45 gwiazda wieczoru czyli Wac Toja znany ze swoich utworów („Ciepło Ciała” 20mln wyświetleń, „Perfekt” 20mln wyświetleń, „Kapitan” 33mln wyświetleń) oraz wielu występów gościnnych u innych raperów (Kizo „LUCKY PUNCH” 44mln wyświetleń, Trill Pem „NICKI” 41mln wyświetleń, Kizo „Nasze lato” 34mln wyświetleń).

Imprezy towarzyszące: gorące szoty, ogródki gastronomiczne, park rozrywki dla dorosłych.

Serdecznie zapraszamy!