Czy zastanawialiście się kiedyś jak to jest być mrówką, biedronką, pszczółką?
Jak ogromny z ich perspektywy może wydawać się otaczający nas świat? Jednocześnie jak łatwy dostęp mają do wszelkich nor i kryjówek, do których człowiek nie może zajrzeć.

Spróbujcie wyobrazić sobie, że na moment zamieniacie się w krasnoludka…
Kogo chcielibyście spotkać w mikroświecie przyrody i gdzie chcielibyście zajrzeć, jaki chcielibyście mieć dom, gdyby Wam przyszło zamieszkać w trawie.

Szydłowieckie Centrum Kultury – Zamek zaprasza wszystkie dzieci w wieku 6-12 lat do wzięcia udziału w konkursie „Co w trawie piszczy”. Stwórzcie prace plastyczne pokazujące otaczającą nas, budzącą się do życia przyrodę w skali makro. Maksymalny rozmiar papieru, na którym możecie wykonać pracę to 50 cm x 50 cm. Technika wykonania jest dowolna, możecie rysować, malować, wyklejać, łączyć techniki. Termin przesyłania prac upływa 12 czerwca br.

Liczymy na Waszą kreatywność i inwencję twórczą, zarówno w treści jak i formie wykonanej pracy. Wybrane prace zostaną opublikowane na stronie internetowej sckzamek.pl oraz na naszym facebooku, a na zwycięzców czekają nagrody.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują się w regulaminie na stronie sckzamek.pl w zakładce „Pliki do pobrania”.