Dopiero co minęły wakacje, a jeszcze niewiele ponad miesiąc i czekają na nas Wybory Samorządowe 2018. W Szydłowcu, w powiecie i okolicznych gminach szykuje się naprawdę ciekawy czas. 

Kampania wyborcza to moment w którym kandydaci na burmistrza, wójtów czy radnych będą chcieli wypromować swoje kandydatury wśród lokalnego społeczeństwa.

Zdaje się, że dziś nie trzeba nikogo specjalnie przekonywać, że Wybory Samorządowe wygrywa się w Internecie! 

Portal „Nasz Szydłowiec” wszystkim kandydatom oferuje swoją główną stronę i profil na facebooku jako rewelacyjny miejsce do reklamy. Na rynku medialnym powiatu szydłowieckiego funkcjonujemy już ponad 8 lat!

Proponujemy najprostsze i zarazem najskuteczniejsze sposoby promocji, bez żadnych zbędnych udziwnień.

  1. „Artykuł Wyborczy” – w takim artykule możecie zamieścić swoje zdjęcie, ulotkę, program wyborczy, linki do social media, adres mailowy, numer okręgu z którego startujecie. Praktycznie wszystko co według Was będzie ważne dla Waszego wyborcy. „Artykuł wyborczy” ląduje na stronie głównej w najwyższym jej punkcie, a następnie w specjalnie przygotowanym dziale „Wybory Samorządowe” tuż pod najświeższymi informacjami bieżącymi. Oprócz tego w cenie „Artykułu Wyborczego” jest 5 udostępnień linku do artykułu na naszym facebooku. Cenę można negocjować o 50 złotych w dół, każde zejście z ceny to mniejsza ilość udostępnień na facebooku. Ważne! To Ty możesz wybrać dzień i dokładną godzinę publikacji artykułu i na facebooku. Cena pakietu to:  300 złotych (dla kandydata na burmistrza Szydłowca lub wójta gminy, a także do sejmiku województwa mazowieckiego), 250 złotych (dla kandydata do rady powiatu szydłowieckiego), 200 złotych (dla kandydata do rady miejskiej), 150 złotych (dla kandydatów do rad gmin: Chlewiska, Orońsko, Mirów i Jastrząb)
  2. „Wrzutka na facebooku” – nasz fan page na facebooku to blisko 9 tysięcy osób, potencjalnych wyborców. Na facebooku generujemy rewelacyjne statystki co czyni nas najpopularniejszym internetowym lokalnym medium w powiecie szydłowieckim. „Wrzutka na facebooku” to nic innego jak Twoja wyborcza ulotka z chwytliwym opisem, którą udostępnimy na naszej tablicy. Tutaj podobnie jak w przypadku „Artykułu wyborczego” to Ty możesz wybrać dzień i dokładną godzinę „Wrzutki”. Koszt usługi to 50 złotych za jednorazową „Wrzutkę”.
  3. Uzyskaj zniżkę 10% – taką zniżkę można uzyskać, jeżeli skorzystasz z dwóch usług. Z „Artykułu wyborczego” na portalu „Nasz Szydłowiec” i sesji zdjęciowej u Cezarego Szymkiewicza. Zachęcamy! Warto dobrze zaprezentować się w mediach lokalnych, pomoże w tym z pewnością profesjonalnie wykonane zdjęcie 🙂
  4. Dodatkowe promowanie – każdy post na facebooku możemy za dodatkową opłatą promować poprzez facebooka dla zwiększenia zasięgu. Zasięgi ustawiamy na Szydłowiec i okolice.

Jeżeli chodzi o portal to nie ściemniamy! Mówimy jak jest! Gwarantujemy rewelacyjną promocję w całym powiecie szydłowieckim, ponieważ nasi odbiorcy są właśnie z tego terenu, z żadnego innego!

W sierpniu portal www.naszszydlowiec.pl odwiedziło 18 tysięcy osób, tzw. unikalnych użytkowników, a przecież sierpień to miesiąc wakacyjny, gdzie każdego roku notujemy wyświetlenia mniejsze niż w innych miesiącach. Tego samego spodziewamy się, również tym razem.

Nasz facebook to również świetne miejsce do promocji. W ostatnim miesiącu nasze posty wygenerowały zasięg blisko 100 tysięcy (to łączna liczba osób którym wyświetlono którykolwiek z postów strony). W ostatni miesiącu nasze posty były lajkowane, komentowane, udostępniane ponad 150 tysięcy razy.

Masz jeszcze jakieś wątpliwości, gdzie reklamować się w internecie? 

My nie mamy, więc serdecznie Was zapraszamy! U nas wszystko macie jasne i klarowne!

Oprócz tego informujemy, że niebawem startuje nasz przedwyborczy program typu „talk-show” – „Rozmowa z kandydatem” do którego będziemy zapraszać wybranych lub chętnych kandydatów. Jeżeli ktoś jest chętny zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 505-279-825 lub mailowego: redakcja.naszszydlowiec@gmail.com

Kandydatów na burmistrza Szydłowca zapraszamy już dziś do debaty przedwyborczej przed pierwszą turą. Tego oczekują wyborcy. 

fot. freepik.com